ГОРЕЩО
ШАШ И ПАНИКА: Голяма шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Животът днес
Главният прокурор Иван Гешев, шефът на МВР Младен Маринов и културният министър Банов създадоха работна група за противодействие на престъпленията с културни ценности
12754
на 06.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главният прокурор на Република България Иван Гешев, министърът на вътрешните работи Младен Маринов и министърът на културата Боил Банов, със съвместна Заповед, създадоха работна група от прокурори, инспектори и експерти за противодействие на престъпленията свързани с културни ценности.
препоръчано
Работната група ще извърши преглед и анализ на действащите нормативни и други междуведомствени актове, отнасящи се за ефективно противодействие на престъпните посегателства с предмет културни ценности.
Приоритетно ще бъде изготвен констативен доклад на съществуващите нормативни актове, както и предложение за необходимите промени в тях.


