ГОРЕЩО
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
Гръмна новина, че Путин е готов на мирни преговори след недостига на гориво заради украинските удари
МИРИШЕ НА СКАНДАЛ! Скопие привика посланика ни заради воаяжа до Пампорово на съпругата и сина на Мицкоски
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
Бомба
Големият брат ще се види в чудо! Претенцията Кичка Бодурова закусва само с френско шампанско и сьомга
26545
на 22.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Естрадната певица Кичка Бодурова се оказа най-претенциозният обитател на къщата на "ВИП Брадър", издават хора от екипа на шоуто.
препоръчано
След като влезе в Къщата с тирбушон, звездата веднага провери дали виното е тази марка, която е поръчала. Тя можела да пие само висок клас от напитката.
След като пийна две чашки от струващото няколко стотака вино, тя се отправи към сьомгата. "Обожавам сьомга! Тази е добра!", възкликна тя.
Бодурова настоява да има френско шампанско за закуска, тъй като от години пиела по една чаша сутрин. "Шампанското създава еуфория и ми прави деня позитивен", отсича Кичка.


