ГОРЕЩО
Вечно дерби с двойна цена - чест за Левски, Европа за ЦСКА
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Страшно разочарование - по студията никой не кани младите специалисти по бюджета от декември миналата година
НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ ВРЕМЕТО: Дъжд и гръмотевични бури връхлитат страната. 11 области с жълт код за опасни валежи (КАРТИ)
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Големият български боксьор Детелин Далаклиев е приет в пловдивска болница, информира "Плевен утре". Далаклиев, който има световна титла в бокса, лежи в УМБАЛ "Каспела" от началото на седмицата и продължава лечението на стара травма, която все още го държи извън ринга.
Проблемът мъчи Далаклиев отдавна и възстановяването му отнема време. На този етап не е ясно колко време боксьорът ще прекара при специалистите в Пловдив, както и на какви процедури ще трябва да се подложи още, за да бъде лечението му успешно.
препоръчано
И Далаклиев взе злато на "Странджата"
5511
на 23.02.2013


