ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Задръстванията са характерни за лятото, но тази година започват твърде рано
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
4-километрова опашка от чакащи за влизане в България автомобили се е образувала между разклона за Нимфея и граничния пункт „Маказа" на гръцка територия към 18 часа и 30 минути, съобщи 24rodopi.com.
препоръчано
„И миналата година ми се е случвало да хвана „опашката" на колоната, която започва от втория тунел, но тогава беше август. Сега не знам какво става, още сме юни. Народът е пощурял по тази Гърция", гневеше се Иван Симеонов от Пловдив, който палеше цигара след цигара.
Работят и двете гишета на входа за България, но опашката си стои, защото непрекъснато нови коли се нареждат на нея.
.
Граничен пункт "Маказа" се задръсти
17435
на 29.04.2016
Напролет тръгват автобуси през Маказа
19582
на 19.01.2016


