BG EN

ГОРЕЩА ТЕМА! Тотална гавра с бедстващите в Берлин българи! "Райънеър" ги оставя цяла седмица на летището

Животът днес

ГОРЕЩА ТЕМА! Тотална гавра с бедстващите в Берлин българи! "Райънеър" ги оставя цяла седмица на летището

40877
на 11.06.2018
ГОРЕЩА ТЕМА! Тотална гавра с бедстващите в Берлин българи! Райънеър ги оставя цяла седмица на летището
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъката за бедстващите българи на летището в Берлин продължава. "Чакаме. Някои хора не знаят език. Други пък така са си разчели парите, че не могат да си платят хотел, нито храна", поясни по телефотна на ефира на Би Ти Ви една от бедстващите българки Ружа Любенова. От "Райънейр" им предложили полет до България едва за четвъртък. 

препоръчано

"Обясниха ни, че е заради бурята и самолетът трябвало да се подготви. Казаха ни, че след два часа можело да излетим, но не се случи. 200 души, сред които бебета и деца, останаха в безизходица”, обясни Ружа Любенова.

Храна и вода не им е била предоставена.

Както ПИК писа първи, близо 200 българи бедстват на летището в Берлин. Хората е трябвало да излетят с полет на нискотарифната "Райънеър" за София и да кацнат в столицата ни в 18:35 вчера. Вместо това те са прекарали кошмарни три часа на борда на самолета.

В крайна сметка машината не е излетяла и те са били свалени от борда без никакви обяснения. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК