ГОРЕЩО
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ФОТОГАЛЕРИЯ
Горещо! Ким Кардашиян се съблече чисто гола в пустинята (снимки 18+)
106317
на 13.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-апетитната брюнетка в света - Ким Кардашиян, отново възбуди мъжките страсти, след като показа нова фотосесия. Разбира се риалити звездата отново е чисто гола, но този път в калифорнийската пустиня.
препоръчано

Тя е "облечена" само в бяла боя, а как е заснета цялата поредица снимки, красавицата ще покаже съвсем скоро по телевизията.

Целта на новата дибидюс сесия е да покаже, че Ким не се срамува от тялото си, въпреки проблемите с кожата, които има от дете.

Оказва се, че псориазисът, мъчил пустинното котенце, не го кара да се чувства некомфортно.


ПЪРВО В ПИК! Борисов: В ГЕРБ никога не сме управлявали напук
79898
преди 18 часа
TravelLove – твоят празничен пътеводител
16948
на 12.12.2025


