BG EN

Гочева върти интриги в услуга на Бойко

КОМЕНТАРИ

Гочева върти интриги в услуга на Бойко

3796
на 06.02.2013
Гочева върти интриги в услуга на Бойко
"Сергей Станишев изхвърля от челните редици в изборните листи на БСП хората на президента (2002-2012) Георги Първанов и ще реди там само нови лица, доказали лоялност и успехи в референдума. Столетницата щяла да се раздели със "старите пушки"  Румен Петков и Румен Овчаров". Този слух бе тиражиран в навечерието на конгреса на БСП от в. "24 часа", издание на Венелина Гочева. [caption id="attachment_48459" align="alignnone" width="434"] Венелина Гочева в прегръдка с Георги Първанов.[/caption] "Никога не съм се чувствал по-силен за битка. Нямам никакво намерение да се отказвам и ще участвам в листата на БСП", отрече версията "Гочева" соцдепутатът Румен Петков пред агенция ПИК. Защо Венелина - довчерашният медиен стожер на Първанов, докато той беше действащ президент, сега охотно лансира лъжливата теза в медийното пространство? Вероятно за да наложи внушения за разкол и несигурност в БСП месеци преди парламентарните избори. Тази теза обслужва главния противник на БСП - ГЕРБ. Разклатеният идол Бойко Борисов се нуждае от разцепление сред червените, без значение на какъв принцип. И Гочевото издание услужливо подхлъзва общественото мнение по нужното нанадолнище - БСП се цепи, тя е неспособна да управлява. Значи пак Бойко ще ни спасява, дори от самия него си!
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК