ГОРЕЩО
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
Тенис
Григор Димитров се включи в благотворителна акция в подкрепа на борбата срещу СПИН
10483
на 01.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По случай Световния ден за борба със СПИН най-добрият ни тенисист Григор Димитров, който се подготвя за новия сезон във Франция, се включи в известно благотворително състезание, като пробяга 10 км. Той се похвали, че е записал рекордно време, съобщава „Дарик”.
препоръчано
"Когато подобриш личния си рекорд. Едни от най-трудните 10 км, които съм пробягал", написа българската звезда в тениса в „Инстаграм”.
свързани новини
Гришо гради мостове
14589
на 26.11.2019
Димитров се включи в блягането заедно с треньора си по физическа подготовка Себастиан Дюран.
Стартът в известния зимен център Анеси е в полза на борбата със СПИН и приходите са за носители на HIV вируса.
БРАВО: Гришо с впечатляващо постижение
41858
на 25.11.2019
Гришо предизвика еуфория в Хасково
11038
на 09.11.2019


