ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов: Радев нямаше друг избор, освен да подкрепи Йотова (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Мария Капон ПРЕПОДАДЕ УРОК на издънилия се Константин Проданов: Не е нормално да нямаш емоционалната интелигентност какво говориш от трибуната (ВИДЕО)
Прокуратурата потвърди разкритията на ПИК: Разследват умишлено убийство на Владо Загатото
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първата ракета на България Григор Димитров се смъкна с една позиция надолу в световната ранглиста на АТР и от днес заема 17-то място в подреждането. Гришо има актив от 1655 точки и бе изместен от французина Гаел Монфис, който се придвижва до 15-та позиция.
препоръчано
През тази седмица българският тенисист ще участва на турнира от сериите Мастърс в Монреал, където миналата година се представи силно и стигна до полуфиналите. В първия кръг на надпреварата Димитров ще се изправи срещу украинеца Александър Долгополов. Най-добрата ни представителка при жените Цветана Пиронкова се изкачва с една позиция до 42-ро място.
свързани новини
Григор започва с Долгополов на Мастърса в Монреал
8891
на 10.08.2015
Григор се завърна сред първите 140 в ранглистата на АТП
10558
на 27.07.2026
Григор Димитров научи първия си съперник в Мексико
11191
на 26.07.2026
Новак Джокович и Яник Синер биха отбой за Монреал
13635
на 25.07.2026
НОВО ПРАВИЛО В ТЕНИСА: Жените ще трябват да доказват, че са жени
9920
на 22.07.2026


