ГОРЕЩО
ОКОНЧАТЕЛНО! Забраниха вдигането на цените на стоки и услуги без икономическа логика за 1 година
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
Депутат от "Възраждане" на пангара - главната прокурорка му иска имунитета
Антон Кутев с ОСТЪР КОМЕНТАР за оставката на Кандев: Това е политическа игра
Пореден провал на Васил Терзиев с боклука в София: От юли спират да чистят голям район, кварталите може да бъдат затрупани с отпадъци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Разкритията са резултат от вътрешно разследване на датското военно разузнаване и обхващат периода от 2012 до 2014 г. Според доклада, данни са събирани за представители на Германия, Франция, Швеция и Норвегия.
препоръчано
Подобни твърдения се появиха през 2013 г. В изнесените данни от бившия сътрудник на американските тайни служби Едуард Сноудън се твърдеше, че Агенция за национална сигурност подслушва телефона на германския канцлер. Тогава, Белият дом не отрече категорично, но заяви, че Ангела Меркел не е била подслушвана и няма да бъде в бъдеще.
И ЦРУ подслушва телефоните в САЩ
5884
на 24.03.2015


