ГОРЕЩО
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ХАОС И БЕЗЗАКОНИЕ! Гюров вече е куца патица насред чистка на неудобните. Защо, Йотова?
ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса "Хоризонт", не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ВИДЕО)
ЦЕНЗУРАТА Е СВИРЕПА: Гробно мълчание по николаевските телевизии за скандала с Гюров
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протести и блокади на основни пътни артерии в Гърция се очакват днес. Недовлните са земеделци, които настояват за данъчни облекчения, минимални цени на някои земеделски продукти и намаляване на производствените разходи.
препоръчано
Недоволството продължава, след като фермерите отказаха да приемат предложението за преговори с гръцкия ресорен министър, предава Нова телевизия.
В началото на седмицата недоволните издигнаха блокади на много места в централната част на страната. Тогава беше затворена и част от магистралата Атина – Солун.
Гръцките фермери трупат трактори, искат ниски данъци
14408
на 18.12.2018


