ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Гуинет Полтроу и съпругът й Крис Мартин, вокалист на рок бандата "Колдпей", съобщиха, че се разделят след 10 години брак, предаде Ройтерс.
"С изпълнени с тъга сърца решихме да се разделим", заяви двойката в лайфстайл сайта на Полтроу. "Стигнахме до заключението, че въпреки че много се обичаме, ще останем
разделени. Все пак ние сме и винаги ще бъдем семейство и в много отношения сме по-близки от когато и да било", добавят те.
41-годишната Полтроу, която спечели Оскар за най-добра актриса за "Влюбеният Шекспир", и 37-годишният британски певец Мартин, са женени от декември 2003 г. и имат две деца - Епъл и Моузес.
препоръчано
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
2596
преди 4 минути
ВИЗИТА: Гордана Силяновска и външният министър на Северна Македония идват у нас
5632
преди 32 минути
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
21636
преди 1 часа
Йотова посреща делегации от 12 държави на форум в София
8113
преди 1 часа


