ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ЕС
"Даймлер“ изтегля от Великобритания 75 хил. автомобили „Мерцедес Бенц“ заради проблем с безопасността
38963
на 05.03.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германската корпорация „Даймлер“ изтегля от Великобритания 75 хил. автомобили марка „Мерцедес Бенц“ заради рискове за безопасността, съобщава вестник The Independent.
Общо един милион от произведените коли ще бъдат изтеглени от цял свят, след като постъпиха доклади за 51 случаи на пожар, предизвикани в резултат на прегряване на стартера. По-голямата част от тях (30) са регистрирани в САЩ, откъдето ще бъдат изтеглени повече от 300 хил. модела на марката.
препоръчано
"Всички засегнати превозни средства няма да се продават, докато не стане възможно оборудването им с допълнителен предпазител", увери говорител на „Мерцедес Бенц“.
свързани новини
И "Даймлер" изтегля за ремонт автомобили с японски въздушни възглавници
10807
на 10.02.2016
ГАФ! "Мерцедес" изтегля 354 000 коли заради опасен стартер
23782
на 03.03.2017


