ГОРЕЩО
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Далай Лама и други тибетски лидери в изгнание ще предприемат нова инициатива посветена на автономията на Тибет , съобщава AFP.
препоръчано
Тибетските лидери ще се срещнат в Дармасала, Северна Индия, където ще започнат медийна кампания, посветена на „средния път” за мирно постигане на автономия на Тибет, опит да предизвикат натиск от страна на световната общност върху Китай, за да бъде преразгледан тибетския проблем.


