ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
Колтуклиева го съсипа: Божанков е комедиант и излишник! Асен не го ще, Мирчев и Божанов да го вземат и на̀рамо да си го носят
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
Прокуратурата разби банда рецидивисти за изнудвания с оръжие и побои
Любен Дилов връчи Оскар на ППДБ - ето за какво (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Датското правителство е подготвило пакет от мерки, насочени към затягане на имиграционното законодателство в страната и намаляване на броя на хората, които търсят убежище в Дания, предаде Фокус.
препоръчано
В правителствения план са определени пет основни направления на работа: промяна на условията за получаване на убежище, улесняване на правилата за депортиране на мигранти, чиито молби не са одобрени, разширение на законовите възможности на полицията, настаняване на кандидатите за убежище и осигуряване на жилище за лицата, които са получили статут на бежанец.
21 000 мигранти са пристиганали в Дания за по-малко от месец
4105
на 02.10.2015


