ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
Акценти
ДБ се възпали срещу Радев заради третия мандат! Нарочи го за главен виновник за провала с Шенген и Плана за възстановяване
73850
на 16.01.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият шеф на СДС Мартин Димитров скочи на президента Румен Радев. Според него, именно обитателя на "Дондуков" 2 ще носи отговорност за невлизането на България в Еврозоната и Шенген
препоръчано
“Радев цели да продължи да управлява и затова дава днес мандата на БСП. Евентуално невлизане в Еврозоната и Шенген или провал на Плана за възстановяване е вече негова лична отговорност", изтъква в свой коментар депутатът от „Демократична България“ Мартин Димитров.
свързани новини
Мартин Димитров: Очаквам нови протести, не предоговорихме цената на газа
11674
на 16.11.2018
Той е категоричен, че с действията си президентът Радев рискува да вкара държавата в допълнителни кризи.
Давайки за четвърти път мандата на БСП, очаква да стане като предишните три пъти, допълва с ирония Димитров.


