BG EN

Двама със симптоми на ебола са приети в болница в Канада

ЧАС ПИК

Двама със симптоми на ебола са приети в болница в Канада

3431
на 14.10.2014
Двама със симптоми на ебола са приети в болница в Канада
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама души, които са проявили симптоми на смъртоносния вирус ебола, са били приети в болница в Канада, предаде BBC News, цитирана от агенция "Фокус". Гражданите - единият от Отава, а другият от Белвил, са се обърнали за помощ към лекарите в неделя. И двамата пациенти неотдавна са се завърнали от Западна Африка. 
Техните анализи са изпратени в Канадската национална микробиологична лаборатория в Уинипег. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК