BG EN

Две коли се сблъскаха на булевард в Пловдив, дете е в болница

ЧАС ПИК

Две коли се сблъскаха на булевард в Пловдив, дете е в болница

5625
на 29.09.2015
Две коли се сблъскаха на булевард в Пловдив, дете е в болница

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дете е пострадало при катастрофа между два автомобила на кръстовището между бул. „Македония” и ул. „Дрин” в Пловдив. Това съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Пловдив, цитирани от "Фокус".

препоръчано

Сигналът за инцидента е подаден в 07:55 часа. Според първоначалната информация, с която разполага полицията в Пловдив, лек автомобил със старозагорска регистрация е отнел предимството и е блъснал лек автомобил „БМВ” с пловдивска регистрация.

Дете от втората кола е леко пострадало. То е било откарано в болница за обстоен преглед. Служителите на реда изясняват точните причини за произшествието.

Движението по бул. „Македония” е затруднено в участъка от кръстовището с ул. "Даме Груев", в посока Първо районно управление.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК