BG EN

Деветима нощуваха в лагера до парламента

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Деветима нощуваха в лагера до парламента

6334
на 05.03.2013
Деветима нощуваха в лагера до парламента

Химическа тоалетна спасява градинката наоколо

Девет души спаха първата нощ на лагера на промяната до Народното събрание. Палатките вече са пет като всички лагерници са от София. "Беше як студ, ама хора идваха и ни носеха още одеала", похвали се 26-годишният Филип, който е от кв. "Надежда". Нощта е минала без инциденти, само веселяци от близките дискотеки вдигали шум, рапортува дежурният на коменданта Янаки Ганчев. 57-годишният икономист е спокоен за градинката наоколо, тъй като еколози снощи докараха химическа тоалетна. Някои от нощувалите тръгнаха на работа, а в това време пристигат нови протестиращи, които разпъват палатките си в очертаното пространство на лагера. Хората си светят нощем с фенерчета, така че сметката за ток поне на лагера трябва да е нулева. Но знае ли човек при тия монополи... [caption id="attachment_57545" align="aligncenter" width="310"] Филип и момиче, което каза, че ще спи в лагера чак през уикенда, защото сега не можело.[/caption]
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК