ГОРЕЩО
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Аржентинският тенисист Федерико Делбонис спечели титла на клей 24 часа преди мача си с Григор Димитров от първи кръг на Уимбълдън.
препоръчано
Южноамериканецът стана победител в турнира от сериите Чалънджър в Милано с награден фонд 42 500 евро. В заключителната среща днес той победи бразилеца Рожерио Дутра Силва с 6-1, 7-6. Успехът му донесе 16 500 евро и 80 точки за ранглистата.
Така Делбонис няма да има никаква подготовка на тревни кортове преди мача с Григор Димитров, който ще започне в понеделник около 20:00 часа. Специалистите и букмейкърите са категорични, че левичарят няма почти никакви шансове срещу първата ни ракета.
Григор Димитров се надява да играе финал на Уимбълдън
9756
на 27.06.2015


