ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев награждава полицаи, отказали подкуп, съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
В петък, в сградата на ГДНП, на кратка церемония министър Демерджиев ще връчи ключовете на нова техника на 9 областни дирекции на МВР и СДВР. Той ще награди и служители, отказали подкуп, съобщиха от МВР.
Сирийски гражданин беше арестуван, след като предложил огромен подкуп на полицаи от „Пътна полиция”. Шофьорът е тестван за употреба на наркотици, а пробата се оказала положителна. За да избегне наказание, той предложил подкуп в размер на 10 000 евро и златен часовник.
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина собственикът на "Фантастико"
198964
преди 11 часа
Над 6140 тежки ПТП с 414 жертви от началото на годината
6945
преди 11 часа


