BG EN

Деми Ловато е приета в болница след свръхдоза хероин

Шоу свят

Деми Ловато е приета в болница след свръхдоза хероин

16042
на 25.07.2018
Деми Ловато е приета в болница след свръхдоза хероин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световноизвестната певица Деми Ловато е приета в болница в Лос Анджелис заради свръхдоза хероин.

Изпълнителката е била открита в безсъзнание в дома си в Холивуд Хилс. На място ѝ е оказана първа помощ. Лекари съобщиха, че тя вече е в стабилно състояние и се възстановява, предава Би Ти Ви.

препоръчано

25-годишната Ловато от дълго време има проблеми с наркотиците и алкохола. В една от нейните нови песни тя описва подробно борбата си със своите зависимости.

В социалните мрежи започна кампания „Да се помолим за Деми”, в която се включиха десетки хиляди.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК