BG EN

Десетки деца, смятани за отвлечени от „Боко Харам“ в Камерун, се завърнаха

СВЕТЪТ ДНЕС

Десетки деца, смятани за отвлечени от „Боко Харам“ в Камерун, се завърнаха

3720
на 07.08.2015
Десетки деца, смятани за отвлечени от „Боко Харам“ в Камерун, се завърнаха
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Десетки деца, за които се смяташе, че са отвлечени от ислямски екстремисти в Камерун, в близост до нигерийската граница, се завърнаха по домовете си, съобщава Washington Post.

препоръчано

Децата отричат да са били отвлечени.

„Ние мислехме, че децата са похитени, те изчезнаха, когато групировката „Боко Харам“ нападна селата Чакамари и Кангалери във вторник, убивайки девет души.

Много домове бяха запалени.

Децата казват, че тогава са избягали на сигурно място и са останали там до четвъртък вечерта“, заяви кметът на Чакамари Кадзамаре Амин.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК