ГОРЕЩО
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
СВЕТЪТ ДНЕС
Десетки убити при престрелка между армия и незаконни милиции в Уганда
7820
на 06.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Уганда се похвали, че при няколкосражения между редовната армия и местни бунтовници са били убити най-малко 41 незаконни бойци, предава „Асошиейтед прес”.
Лейтенант Пади Анкунда от въоръжените сили обяви, четерористите са нападнали полицейски участък и казарми в три области на страната, разположени близо до границата с Конго, като при отбиването на атаката са дали голям брой жертви.
Най-малко 12 цивилни са били убити от бунтовниците,ударили едновременно районите Касесе, Нтороко и Бундибугьо, където от години действат антиправителствени формирования.
препоръчано
Кремъл потвърди: Путин се среща с Уиткоф на 22 януари
4001
преди 26 минути
Защо Макрон носи слънчеви очила дори на закрито на форума в Давос
9554
преди 31 минути
Нетаняху прие поканата на Тръмп да участва в Съвета за мир
4587
преди 1 часа


