ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките (ВИДЕО)
КУБ официално: Всички документи за Баба Алино са издадени по време на кмета Коцев и с негово знание
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
ЧАС ПИК
Десетки хора са ранени, след като на гръцко-македонската граница полицията използва сълзотворен газ
8524
на 10.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки хора са ранени в неделя, след като полицията използва сълзотворен газ срещу група мигранти, когато те опитаха да преминат през оградата на гръцко-македонската граница, предаде AФП, позовавайки се на организацията „Лекари без граници“.
препоръчано
„Десетки хора са пострадали, повечето имат респираторни проблеми. Трима са откарани в болница“, каза Ахилеас Ценос, говорител на организацията.
Източник от македонската полиция съобщи, че пострадали са и трима служители на реда от хвърлени от протестиращите мигранти камъни.


