BG EN

Джаред Къшнър се е опитвал да създаде таен и защитен канал за връзка с Кремъл

ГОРЕЩО
Америка

Джаред Къшнър се е опитвал да създаде таен и защитен канал за връзка с Кремъл

21180
на 27.05.2017
Джаред Къшнър се е опитвал да създаде таен и защитен канал за връзка с Кремъл
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джаред Къшнър, зетят на американския президент Тръмп и руският посланик във Вашингтон Сергей Кисляк са обсъждали възможността за създаването на защитен комуникационен канал между предизборния му щаб и Кремъл чрез руски дипломатически ведомства, разкрива "Вашингтон пост", цитиран от БГНЕС. По този начин те са опитали да направят почти невъзможни за следене своите разговори преди победата на Тръмп.

препоръчано

Според източници на медията Кисляк е издал на шефовете си в Москва, че Къшнър (който освен зет е и старши съветник на Тръмп) е отправил подобно предложение по време на среща на 1 декември в "Тръмп Тауър". Именно Къшнър е предложил руските посолства в САЩ да се използват като прикритие на комуникационните връзки. По време на въпросната среща е присъствал и подалия си по-късно оставката съветник по националната сигурност Майкъл Флин.

"Вашингтон пост" са изискали коментар от адвоката на Флин Робърт Келнър, от Белия дом и от руското посолство във Вашингтон. Всички те обаче са отказали да коментират темата. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Хороскопът на Алена за сряда - Овните ги връхлита лошо настроение, денят за Скорпионите е благоприятен САМО В ПИК! Хороскопът на Алена за сряда - Овните ги връхлита лошо настроение, денят за Скорпионите е благоприятен
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Борисов изхвърли тротинетките на внуците: Така караха, че фиууууу и ги няма вече....Ако стане нещо, вината е моя (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов изхвърли тротинетките на внуците: Така караха, че фиууууу и ги няма вече....Ако стане нещо, вината е моя (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента