ГОРЕЩО
ГНЕВНО НЕДОВОЛСТВО! Зърнопроизводителите готови да излязат с тракторите срещу самозванеца Христанов
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Бившият МВР министър Демерджиев заповядва арести в Кърджалийско. Дечев позорно мълчи
ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО)
Сачева им РАЗКРИ СПАТИИТЕ: За ППДБ е достатъчно да имаш Тик-Ток и да мразиш. Да не подценяваме злонамереността им!
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДПС с първи думи след жребия за бюлетината: Няма да позволим на партията на петроханците и на КОЙ да правят ала-бала и избори с тяхно МВР - ще ги изобличим (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националката на България за "Фед Къп" Диа Евтимова се класира за втория кръг на квалификациите на турнира по тенис на червени кортове в Индиън Харбир Бийч (САЩ) с награден фонд 50 хиляди долара.
Поставената под номер 2 Евтимова победи на старта участващата с "уайлд кард" представителка на домакините Ан-Лиз Джукенг.
Така 26-годишната софиянка заработи 1 точка за класацията на УТА и 158 долара, а следващата й съперничка ще бъде друга американка - Жаклин Сейко.
Друга българска националка и втора ракета на страната Елица Костова започва директно от основната схема.
препоръчано


