Времето в София 17 o C

Димитър Рангелов игра 74 минути при загуба на Енерги от Байерн в турнира за Купата на Германия

на 13.08.2019
1744
0
13.08.2019
0
1744

Българският футболист Димитър Рангелов изведе с капитанската лента отбора си Енерги (Котбус) и игра 74 минути при домакинската загуба на тима с 1:3 от Байерн в двубой от първия кръг на турнира за Купата на Германия по футбол.

Митко Рангелов не успя да спаси Коняспор от загуба

Националът Димитър Рангелов влезе като резерва за своя...

на 21.04.2017

Роберт Левандовски в 32-ата минута, Кингсли Коман в 65-ата и Леон Горецка в 85-ата минута вкараха головета за Байерн. В самия край на мача Беркан Таз от дузпа оформи крайното 3:1 за Байерн.