ГОРЕЩО
Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Радев е носител на много образи - популизмът вече не може да му помага, ще трябва да дава отговори за нанесените разочарования
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
Константин Мишев приключи Асен Василев: Всичко в този човек е смешно. Пълничък и ококорен КАУДИЛЬО, но с мечта да ръководи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Центърът за защита на природата и животните в Добрич ще приюти временно три мечки от зоопарка в Плевен, съобщи зам.-кметът Пламен Ганчев.
препоръчано
Преместването на животните се налага заради ремонт на дома им в плевенския парк Кайлъка. Очаква се те да пристигнат до края на днешния ден и да останат в Добрич около два месеца.
Превозването и изхранването на животните се поема от фондация „Четири лапи”. Гостите - Костадин, Миладин и Виктория и добричката мечка Берна ще живеят отделно - в двете отделения на мечкарника.
В Асеновград удължиха бедственото положение с 30 дни
1490
преди 12 минути
Масово ни пробутват фалшив мед за истински
3931
преди 27 минути
ПЪЛЕН СМЯХ! ВиК-Варна опроверга шефа си: Водата няма да поскъпва от 1 февруари
2858
преди 32 минути


