ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Здравословното състояние на Михаел Шумахер се подобрява след преместването му в клиника в Лозана. Това съобщава днес немското издания "Нойе Пост", позовавайки се на думи на съпругата му Корина.
Г-жа Шумахер, която преживя най-тежките си дни в края на миналата година, днес има основание за оптимизъм. "Подобрява се, макар и твърде бавно. Хубавото е, че вървим напред", заяви Корина.
Самата Корина вече изглежда по-спокойна за живота и здравето на съпруга си. През уикенда тя се появи на конни надбягвания и показа с изражението си, че наистина има надежда за Шумахер.
препоръчано

Жена загуби 33 000 евро след фалшиво видео с Марина Цекова и Румен Радев
8238
преди 21 минути
СЛЕД "ОЛИМПИЯ": Лили Иванова тръгва на последно национално турне
7777
преди 41 минути


