ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
Градушка с размери на мандарина удари Трявна (ВИДЕО)
Половин България ще е в жълто за дъжд и студ утре (КАРТА)
ИЗВЪНРЕДНО! Пътни експерти предложиха три сериозни мерки на новата власт, с които да се намалят фаталните катастрофи
РАЗСЛЕДВАНЕ НА "БЕЗПАРТИЕН": Николай Бареков и милионите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дърво е паднало в центъра на Пловдив. Инцидентът е станал днес сутринта на ул. „Балчик“. Нанесени са щети по колата на Красимир Шипков, съобщи БНР.
Собственикът каза, че е спукано предното стъкло, пострадало е страничното огледало и има огъване на предния капак.
Дървото видимо изглежда здраво със зелена корона, но корените са изгнили и е паднало под собствената си тежест. Няма други щети и пострадали хора.
В съседство хората от улицата посочиха сух клон на липа, който работниците от ОП „Паркове и градини“ обещаха превантивно да отрежат.
препоръчано


