BG EN

Държавният секретар на САЩ категоричен: Няма да снемем санкциите за Северна Корея до пълна денуклеаризация

СВЕТЪТ ДНЕС

Държавният секретар на САЩ категоричен: Няма да снемем санкциите за Северна Корея до пълна денуклеаризация

13930
на 14.06.2018
Държавният секретар на САЩ категоричен: Няма да снемем санкциите за Северна Корея до пълна денуклеаризация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният секретар на САЩ Майк Помпео заяви, че Вашингтон нямат никакво намерение да отменят санкциите по отношение на Северна Корея до  „пълна, подлежаща на проверки и необратима“ денуклеаризация.

препоръчано

По информация на агенция „Ренхап“, цитирана от RT, Помпео е заявил това след срещата си с японския и южкорейския си колеги.

Държавният секретар на САЩ е добавил, чеи лидерът на КНДР Ким Чен Ун напълно разбира необходимостта от провеждането на „бърз“ процес в тази посока.

По думите му, процесът на денуклеаризация ще се основава на „обстоятелствата и последователността“.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК