BG EN

Дядо от Пловдив стана за резил, инсценира кражба заради загубена лична карта

Крими

Дядо от Пловдив стана за резил, инсценира кражба заради загубена лична карта

7374
на 03.11.2022
Дядо от Пловдив стана за резил, инсценира кражба заради загубена лична карта
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След краткосрочно разследване служители от Трето РУ разобличиха подател на неверни данни в полицията. Работата стартирала по сигнал от 78-годишен пловдивчанин, че във вторник по обед станал жертва на грабеж.

препоръчано

В обяснението си той посочил, че в парк “Рибница“ трима непознати го нападнали с удари и му взели личната карта и 300 лева. По случая е образувано досъдебно производство и предприети незабавни оперативни и издирвателни действия.

Много скоро обаче било установено, че става въпрос за инсцениране от страна на възрастния мъж, заради намерение да избегне глоба за загубения си документ за самоличност.

Предстои материалите да бъдат внесени в Районна прокуратура-Пловдив.     

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК