ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на хората в американския щат Флорида, които са получили заповед от властите да се евакуират преди пристигането на урагана „Ирма“ е стигнал до 6,3 милиона, предаде AFP, позовавайки се на съобщение от властите във Флорида.
препоръчано
Увеличението, спрямо предишните данни от местните данни, е от 700 хиляди души, които са получили заповед да се придвижат извън зоната на евентуалния път на урагана „Ирма“, която се очаква да пристигне във Флорида тази нощ, или утре рано сутринта.
Ураганът „Ирма“ отново отслабна до четвърта категория
13090
на 09.09.2017
Терористите от „Ислямска държава“ нарекоха урагана „Ирма“ „войник на халифата“
12132
на 09.09.2017
Губернаторът на Алабама обяви извънредно положение заради „Ирма“
14316
на 09.09.2017


