ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
Експерт с ГОРЕЩ АНАЛИЗ: КОНФЛИКТЪТ ЕСКАЛИРА! Пътят до победата и примирието в Иран е много дълъг
ЧАС ПИК
Европарламентът гласува мерки за овладяване на организираната престъпност
3783
на 24.10.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Усилията на ЕС да овладее организираната престъпност получиха нов тласък, след като Европейският парламент гласува в подкрепа на петгодишен план с мерки, насочени срещу престъпните групи, предаде Евронюз.
препоръчано
Предложенията от плана включват конфискуване на активите на престъпници, премахване на банковата тайна и премахването на данъчните убежища на ЕС.
Мерките съдържат предложения срещу корупцията и прането на пари, и предвиждат създаването на прокуратура на Европейския съюз. В състава на прокурорския офис ще влизат прокурор и четирима заместници.


