ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек е загинал, а друг е тежко ранен при връхлитането на буря във Франция, предаде Ouest-France, цитиран от Фокус. Жена е загинала, след като дърво е паднало върху автомобила й. При подобен инцидент тежко е ранен втори човек.
препоръчано
В същото време, заради бурята 50 хиляди домакинства останаха без електричество. На магистрала А20 тежкотоварен камион се е преобърнал в посока Париж-Тулуза. Два влака са били блокирани, а пътниците са били извозени с автобуси.
Бурята ще продължи и във вторник в източната част на страната.
15 000 деца скаути бяха евакуирани заради буря във Франция
2269
на 18.07.2015


