ГОРЕЩО
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Николай Нанков: Гражданската енергия на протестите няма да бъде похабена. Тя е коректив. Но и ГЕРБ няма да допусне...
Животът днес
Ексклузивно! Майката на Петко от Лясковец показа апартамента си година след убийството (снимка)
12428
на 17.03.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Какво се случва една година след злополучната акция в Лясковец, при която мъж застреля смъртоносно командос и рани други трима? В понеделник започна делото срещу стрелеца Петко Петков, който обяви, че е невинен.
препоръчано
В същото време майка му живее в апартамента, в който се разигра престрелката, където все още личат следите от куршуми. Тя показа дома си пред отец Благинов, който я приюти, разказа в репортаж Нова телевизия.
В апартамента не е правен ремонт и всичко е така, както е било в деня на престрелката. "Само дупки и кръв има", каза тя.
Тя е убедена, че синът й не е психично болен. Стефанка твърди, че всички убийци се разхождат по улиците, а синът й, който е невинен е в затвора.
свързани новини
Първо в ПИК! Убиецът от Лясковец е провален бизнесмен, искал да стреля по деца
21162
на 14.03.2014


