ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пациентка налетя на бой на лекарите в Психодиспансера в Пловдив, наричайки ги „боклуци”, "мръсници" и „идиоти”, съобщава Марица. Наложило се да се вика полиция и жената вече е осъдена да плати глоба от 100 лв. по Указа за борба с дребното хулиганство.
препоръчано
Жената е пенсионирана по болест. На 19 януари тя потърсила помощ в Центъра за психическо здраве. От съдебното решение не става ясно какво я е подразнило, но в един момент тя започнала да крещи и да обижда, а след това да прави и опити да удари лекарите.
Драма! Вкараха в психото сина на бившия шеф на "Лада-България"
68383
на 19.10.2016
Потрес! Пациенти продават дрога в Психото в Бургас
6159
на 17.10.2016
Пращат студенти в психото, преди да ги пуснат в общежитие
16058
на 21.09.2016


