ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
Синът на покойния основател на „Фантастико“ обяви бъдещето на веригата: „Мечтите на баща ми са живи“
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След уволнението на Бруно Рибейро, ситуацията в Лудогорец е взривоопасна, пише "7 дни спорт". Според изданието, с идването на Едуард Ераносян в клуба, подривните елементи, които са на ръководни постове, са се почувствали застрашени. Причината е, че шефовете в разградския тим се притесняват от тежкия характер на арменеца.
препоръчано
Един от тях е настоящият спортен директор Методи Томанов. Той направи най-скъпата селекция в историята на българския футбол, но има опасения, че Ераносян може да ограничи вмешателството му.
Новият наставник на Лудогорец не искал в щаба си и Радослав Здравков, тъй като бил наясно с топлите му отношения с Томанов.
свързани новини
Ераносян дебютира за Лудогорец с минимална победа срещу Локо Пд
8564
на 16.08.2015
ПАК НАПРЕЖЕНИЕ: Ботев Пловдив скочи на БФС заради Херо
2732
преди 27 минути
НАЙ-НАКРАЯ СЕ СЛУЧИ: Лудогорец с невиждано зимно пропадане
10108
преди 1 часа
ЦСКА вече се избистри в главата на Христо Янев
7744
преди 3 часа
ЕУФОРИЯ НА "ГЕРЕНА": Левски може да осъществи мечтания си трансфер
17551
преди 9 часа


