ГОРЕЩО
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Тайип Ердоган беше първият държавен глава, който се обади на лидера на „Нова демокрация“ Кириаякос Мицотакис да го поздрави за голямата победа и му пожела успех в неделя вечер, според източниците на „Нова демокрация“, цитирани от гръцката агенция ANA-MPA.
От своя страна Мицотакис благодари и подчерта, че се стреми към възобновяване на гръцко-турските отношения на основата на зачитане на международното право и искрен диалог, ползотворен и за двата народа ”, добавиха източниците, цитирани от Фокус.
препоръчано
Златото подмина 5100 долара за унция
3407
преди 38 минути
Студът взе жертви в САЩ, хиляди са на тъмно и студено
6082
преди 2 часа
Най-малко 104 политически затворници са освободени във Венецуела
7808
преди 2 часа


