ГОРЕЩО
НАД БЪЛГАРИЯ НАДВИСВА ОПАСНОСТ: Черно море може да се превърне в маршрут за МОЩЕН миграционен поток - кабинетът "Гюров" подценява проблема
БНТ, сменете си водещите, за да не ни лъжат гостите
Кандев прилича на селски пъдарин. Какъв ще е резултатът от акциите му на килограм?! Кьорфишеци. След изборите го пратете полицейско аташе в Индонезия
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Земетресение разлюля половин България (ОБНОВЕНА/КАРТА)
Николай Нанков със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Учителка в Угърчин агитира за ППДБ в училище - безпрецедентна наглост
СВЕТЪТ ДНЕС
ЕС е отделил повече от 100 милиона евро за реформа на властта в Украйна
3824
на 07.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз е отделил повече от 100 милиона евро за Украйна, за провеждане на реформа на децентрализация на властта, се посочва в изявление на Европейската комисия, публикувано в понеделник в Брюксел, предаде ТАСС.
препоръчано
„Европейският съюз декларира предоставянето на над 100 милиона евро в помощ на Украйна в реформите в областта на децентрализацията“, гласи изявлението.
Реформите в Украйна предвиждат въвеждането на тристепенна система на местното самоуправление и други промени, препоръчани от ЕС.
Тръмп струпва 7000 войници на прага на Иран след отхвърлен мирен план
9280
преди 4 часа
Британската полиция арестува двама мъже за палежа на линейки в Лондон
6057
преди 4 часа


