BG EN

Ето какво е състоянието на двете деца, прегазени на пешеходни пътеки в Сливен

Региони

Ето какво е състоянието на двете деца, прегазени на пешеходни пътеки в Сливен

20409
на 01.12.2023
Ето какво е състоянието на двете деца, прегазени на пешеходни пътеки в Сливен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В четвъртък в Сливен на пешеходни пътеки бяха блъснати две деца - на 13 и на 11 години. Те са настанени в болницата в града без опасност за живота. Едното обаче е с комоцио, а другото - с наранявания.

препоръчано

13-годишното момиче е по-тежко пострадало, то е със счупен таз. „Инцидентът е станал в тъмната част на деня, детето е пресичало на добре обозначена пешеходна пътека. Водачът обаче не се съобразил с пешеходеца и е настъпило произшествието”, обясни началникът на „Пътна полиция” в Сливен ст. комисар Илиян Николов пред Нова тв. 

Той апелира пешеходците да бъдат по-внимателни, когато пресичат. „Те са с предимство, но трябва да са се убедили, че приближаващият автомобил ще спре. Приканваме ги да бъдат и с по-светло облекло”, призова ст. комисар Николов. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 127
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК