BG EN

ЖЪЛТ КОД: Предупреждение за поледици в Северна България

Региони

ЖЪЛТ КОД: Предупреждение за поледици в Северна България

5548
на 19.11.2018
ЖЪЛТ КОД: Предупреждение за поледици в Северна България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жълт код е обявен за утре в 8 области на Северозападна България – там се очакват снеговалежи и поледици.

препоръчано

За днес е отправено предупреждение за цялата страна, но валежите постепенно ще отслабнат и до вечерта ще спрат, най-късно – в Североизточна България, съобщава БНР.

Възстановено е електрозахранването на част от абонатите в Габрово, които останаха без ток след авария, причинена от мокрия сняг. В квартал "Лисец" захранването ще бъде пуснато по-късно след премахване на надвисналите върху жиците клони.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК