ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
60 литра дизелово гориво и два акумулатора са задигнати от трактори, паркирани пред дома на собствениците си в кубратското село Звънарци. Това съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Разград, предаде topnovini.bg.
препоръчано
Кражбите са извършени през нощта на петък срещу събота. Нафтата е източена от „Беларус” без регистрационни номера, след като крадците разбили капачката на резервоара. След това от други две селскостопански машини – „Беларус” и „ТК-80”, задигнали акумулаторните батерии.
Нанесените щети са в процес на изясняване.
Води се досъдебно производство.
Хлапак откраднал акумулатор
4846
на 21.05.2015


