ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Топ експертът Росен Йорданов разбули мистерията "Петрохан": Калушев е преференциален педофил. Сигурно е, че 15-годишният Алекс е бил екзекутиран. Асен Василев публично излъга (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО от разпитите на свидетели: Калушев подарил вибратор на непълнолетния Валери, спал в едно легло с 8-годишния Леон. Безуханова ходила с дъщеря си в Мексико
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков с ГРЪМОВНА новина от сърцето на Европа: Костов, Иван Кръстев и Иво Прокопиев редят министрите в кабинета на Гюров
ГОРЕЩО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков: Административният и управленски опит на Гюров е нулев, кликата ППДБ е овъртолена около сектата "Петрохан", а Йотова ги легитимира (ВИДЕО)
РАЗВЕДРЯВАНЕ НА ДОНДУКОВ 2: Георги Харизанов разкри с какво се отличи Илияна Йотова на фона на Радев
40-годишен мъж се „прости” с шест златни пръстена и ланец
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Златни накити на стойност около 5 000 лв. са откраднати от жилище в Смолян, съобщават от пресцентъра на полицията.
препоръчано
Бижутата от благородния метал са изчезнали от дома на 40-годишен мъж, който се намира на ул. „Ат. Беров” в областният град.
Според потърпевшия са откраднати 6 бр. златни пръстена с общо тегло около 35 гр. и 1 бр. златен ланец с тегло около 40 гр. Накитите са се намирали в гардероб в една от стаите.
По данни на пострадалия, стойността на откраднатото е на стойност около 5000 лв. По първоначални данни, кражбата е извършена, в периода от 2 до 4 август. По случая се извършва полицейска проверка.
Задигнаха злато и пари от апартамент в Благоевград
4162
на 14.07.2015
Отмъкнаха злато, пари и лаптоп от дома на пловдивчанка
5002
на 12.07.2015


