ГОРЕЩО
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с ранени и загинали затвори пътя Русе – Бяла
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
НЯКОЛКО ВЪПРОСА към Благо Коцев и ДС наследничката Стела Николова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мотопедистът беше задържан да шофира с 3.10 промила от полицията в Костинброд, съобщава пресцентъра на МВР. 43-годишният мъж е спрян за проверка снощи около 22.10 часа на ул. „Юри Гагарин“.
препоръчано
Когато го тествали за употреба на алкохол, униформените установили, че мъжът шофира двуколесното возило след стабилна алкохолна почерпка. Дрегерът отчел 3.10 промила алкохол в издишания въздух. На нарушителя бил съставен акт и същият бил придружен до спешния център, където отказал да даде кръв за изследване.
Пияният мотопедист е задържан в полицейския арест за 24 часа. Срещу него е образувано бързо производство за извършено престъпление по чл. 343Б от НК.
Спасителна акция в Рила: Помогнаха на пострадала жена край езеро Окото
2437
преди 17 минути
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с ранени и загинали затвори пътя Русе – Бяла
22627
преди 49 минути
Жена от Русе е пострадала при верижна катастрофа в Бургас
7225
преди 2 часа


