ГОРЕЩО
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
Проф. Андрей Чорбанов с ВАЖНА НОВИНА: Хантавирусът не е заплаха, малко вероятно е да има епидемия
Барселона ще стане шампион в Ел Класико
БЛОКАДА В СОФИЯ! Полицията спира движението заради колоездачната обиколка Giro d’Italia - ето къде
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
24-годишен жител на село Дълбок извор попадна в полицейския арест в град Първомай. Причината е извършена от него хулиганска проява. Към 16 маса в петък служителите на реда се отзовали на сигнал за нарушение на обществения ред в сградата на училище в града.
препоръчано
На място униформените установили, че мъжът е нахлул в един от кабинетите и отправил обиди и закани за саморазправа към преподавател, съобщава "Марица".
По предварителни данни, повод за агресивното поведение на младия мъж бил отказ на учителя да разговарят по въпрос за доведеното му дете, докато не приключат учебните занятия. По случая е образувано бързо производство. Мъжът е задържан за 24 часа
свързани новини
Шок в Пещера! Пастрок гаси цигари в лицето на дете, плаши да му отреже главата!
10535
на 17.03.2014
Пастрок насилвал доведената си дъщеря
22147
на 20.12.2014
15-годишен е намушкан от пияния си пастрок в Търговище
9789
на 26.11.2015
Пастрок изнасили дете през юни, вкараха го в ареста едва днес
12070
на 04.08.2016


