BG EN

Задържаха рецидивист за телефонна измама

Крими

Задържаха рецидивист за телефонна измама

3418
на 02.09.2013
Задържаха рецидивист за телефонна измама
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Криминално проявен мъж е задържан в столичното Седмо РУП за телефонна измама, съобщиха от пресцентъра на МВР.

препоръчано

67-годишна жена подала сигнал, че на домашния й телефон се обадил непознат, който се представил за лекар от столична болница. Той съобщил, че внукът й е болен от „свински грип”, и спешно се нуждае от ваксина, за която са необходими 5000 лева. Псевдодокторът обяснил,че ще изпрати човек на адреса й, за да получи исканата сума. Веднага след сигнала, започнали оперативно-издирвателните действия, в хода на които столичните криминалисти установили извършителя - 32-годишен от Русе.

Мъжът е криминално проявен и регистриран за множество кражби, измами, обсебване, осъждан няколкократно за кражби и измами. След доклад на материалите, по случая му е повдигнато обвинение по чл. 209 от НК и наложена мярка за неотклонение „подписка”.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК