ГОРЕЩО
Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО)
Цяло село, начело с Борисов, се подиграва на Кокорчо за метрото в Пловдив
ПЪРВО В ПИК! Пеевски гневен: Цените на всички храни, стоки и услуги галопират с бездействието на служебното Сорос-правителство. Провал!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Бившата жена на Емил Дечев с изявление до медиите заради внушенията му от парламентарната трибуна
АЙЛЯК: Лена хукна по сладкарници, докато колегите и в НС бранят със зъби и нокти кабинета "Петрохан" (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При акция на полицията в Бургас в къща в местността „Острицата-2“ край квартал „Банево“ са открити множество боеприпаси и въздушна пушка с оптика.
препоръчано
Претърсването е извършено на 1 април от служители на отдел „Криминална полиция“ към ОДМВР-Бургас и Второ районно управление. Имотът е обитаван от 54-годишен руски гражданин със статут на постоянно пребиваване в България.
В жилището полицаите са намерили и иззели 192 патрона калибър 9 мм, 20 патрона 22-ри калибър, 64 патрона 12-и калибър, както и въздушна пушка с монтиран оптичен прицел.
свързани новини
Десетки загинаха при експлозия в склад за боеприпаси в Бурунди
8144
преди 22 часа
Мъжът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Задържаха четирима иманяри, ровили в старо кале
9408
преди 2 часа
Задържаха руснак с голямо количество боеприпаси в Бургас
10735
преди 4 часа


