BG EN

Закопчаха крадеца, свил скъпа козметика от аптеки

Крими

Закопчаха крадеца, свил скъпа козметика от аптеки

9079
на 14.12.2015
Закопчаха крадеца, свил скъпа козметика от аптеки

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията е задържала мъжа, задигнал скъпа козметика от аптеки в столицата. Това съобщи пред Нова тв Георги Калинов, който е собственик на аптеките и разпространи записи от хранителните камери с лика на крадеца.

препоръчано

От МВР не съобщават името на извършителя. Очаква се по случая да започне дело.

Припомняме, че мъжът задигна стока за над 1 000 лв. от двете аптеки. Той обаче не е преценил, че лицето му е открито и може да има камери в обектите, които си набелязал да обере.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Прокуратурата във Варна с последни новини за обвиненията срещу похитителя на Наталия - утре гледат мярката му за неотклонение ПИК TV! Прокуратурата във Варна с последни новини за обвиненията срещу похитителя на Наталия - утре гледат мярката му за неотклонение
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК